| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Milovnice zvířat

Ahoj,
omlouvám se, nestihla jsem přečíst všechny další příspěvky k článku, takže reaguju jen na tvůj článek.
Já si myslím, že tvoje tchýně řeší svým chovatelským koníčkem koček svojí samotu a pocit, že jí někdo potřebuje.
Osobně se ti nedivím, že k ní jezdit s dcerou nechceš, natož tam dítě nechávat samotné. Já jsem taky alergik a v přítomnosti koček, králíků a dalčích chlupáčů se okamžitě cítím blbě. Jinak mám zvířata ráda, ale doma bych mít sedm koček opravdu nemusela.
Kdyby tchýně měla jednu kočku nebo psa, tak by se to ještě dalo považovat za normální, ale tohle taky nechápu. Je mi jasný, že teď je asi těžký, zbavit se těch koček, ikdyby s tím tchýně souhlasila, natož když si nedá říct. Pokud tchýně žije sama, je škoda, že spíš svojí touhu o někoho se starat nerealizuje právě na vnoučatech a dětech, ale právě na těch kočkách. Mně osobně, takoví lidé, kteří jsou ve svých malých městských bytech obklopeni houfem zvířat, připadají trochu "nenormální", ale chápu, že si tím kompenzují třeba pocit osamocení a potřebou být pro někoho užiteční. Je těžké, tady radit, zkusila bych si s tchýní promluvit, počet koček maximálně snížit, asi bych jí řekla, asi bych to oddůvodnila dětmi. Píšeš, že jste byli na rodinné oslavě u švagrové. Jak se staví ostatní příbuzní k tomuhle problému? Taky jim to vadí? Jestli jo, tak se můžete domluvit a zkusit na tchýni apelovat společně. Ale pokud bude tchýně neoblomná, tak s tím člověk podle mě neudělá nic, protože je to opravdu věcí její a nikdo by jí do toho vlastně neměl moc mluvit. Ale ona potom musí chápat, že tam s dětmi nechcete jezdit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.