| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Milovnice zvířat

Ahoj, ač mě vesměs místní diskuse nezaujmou nikterak zásadně, tuhle jsem pročetla celou.
Prosím pani, co káže o pravopisu a vážení si češtiny, aby teda ve své lásce k ní používala háčky a čárky a nepsala jak robot. (Nevím jak to funguje tady, ale pravopis si bežně kontroluje každý sám a kdyby admini měli číst vše co tu vyplodíte, tak by se z toho víte co) A podle mě jde o obsah diskuse a ne o známkovaný diktát (ještě k tomu plný emocí)
Dále mě pobavila diskuse nad péčí o dítko - asi by se autorka zděsila, kdyby věděla, že já byla se svou 5 měsíční dcerou na 3 dny pod stanem a jezdíme tak pořád a třeba i na 14 dní a to ještě v dobových kostýmecha zásadně ne do kempů, ale na soukromé akce, kde je jen potok a díra do země co by záchod - a v pohodě!!!
No a pak pro mě nejžhavější téma - alergie. Krom dětí máme ještě psa, 2 pískomili momentálně 10 osmáků degu a 2 vodní želvy. Kde kdo se bude divit, že máme tolik zvířat a ještě víc, když napíšu, že jsem silný alergik. Ale je to tak! Jako dítko jsem měla od 3let astma a později senou rýmu, dnes se mi astma vrací. Nikdy jsem doma žádné zvíře mít nemohla, dokonce i plyšáky my systematicky nekupovaly a jeden čas jsem byla bez koberce, závěsů, záclon, prostě čehokoliv co by mohlo v sobě udržovat prach, roztoče a podobně. Můj strýc bydlí na vesnici a ač jsem se vždy hrozně těšil, pomazlení s králíčky byl pro mě trest a půlhodinový záchvat, který bez prášku nešel zvládnout. Jo doba se změnila...králíček nám doma sice nevydržel, ale ostatní zvěř mi dnes problém nečiní a mazlím se s nima o 106! Z čeho, že se mi vrací astma??? No to se asi maminky od dnešních doktorů podiví (i když dnes už nejsou tak fixovaný na prášky a vakcíny) astma mi spouští stres!!! (a občas fyzická námaha) Moje alergie z dětství se totiž téměř vytratila po té, co jsem se odstěhovala od rodičů. Téměř všichni léčitelé a alternativní "doktoři" Vám poví, že alergie (a astma především) je psychická záležitost. Jsem toho živý důkaz!!! Prášky sice pomoou, ale nic neléčí. Nemyslím si, že mít 7 koček je ideáln - každéhoí, alekaždého věc, ale zároveň si dnes už dávno nemyslím, že když člověk (dítko) přijde mezi alergeny, které všeobecně jsou známy, jako nejsilnější, spustí se mu alergie(i když k tomu může mít nějaký předpoklad). Tu může spustit totiž cokoliv - mák, med, hořčice, ořechy, brambory, kuřecí maso, seno, pyl, zvířata, roztoči, sluníčko, kosmetika, konzervační látky (to beru jen namátkou, co znám od sebe nebo od svých nejbližších)...to vše chcete dítku odepřít jen proto, že by jednou mohlo mít alergii???? Ať má někdo v rodině alergii nebo ne... je to civilizační choroba - tudíš vznikla z civilizováním. Bohužel návrat k přírodě už často není možný, proto ponechte aspoň zvěř domácí doma. Dík

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.