| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Milovnice zvířat

1.kdyz si nekdo poridi tolik zvirat je zcela odpovedny za jejich peci(ockovani atd...)
2.tchyne bydli v nasem byte,platime ji najem a inkaso,protoze na nej nema,zradlo pro kocky je prednejsi
3.zvirata jsou prima,ale pro me je prednejsi mit zaplacenou elektriku a nemit dluhy na najmu
4.ano,mela jsem psa-dala jsem ho pryc,byl to bulterier,bylo mu 11let
kdybych dopustila,aby dceru kousnul,mohla by to prezit s velkymi nasledky.mam velmi tvrdohlave dite a nepomahalo ani hodne pres zadek,kdyz psa trapila.Je mi to lito,pes by si ve svem veku tezko z kilometrove zahrady zvykal na maly byt.
Je ve velmi dobre peci.
5.nevim,proc bych mela travit cas odchlupovanim dcerina obleceni-az to budu chtit delat podidim si sveho "chlupatce" :-))
6.od tchyne opravdu nechci ani penize,ani dedit-kdykoliv tam dcera jede na odpoledne,babicka dostane minimalne 200kc na ovoce,zeleninu,zmrzlinu a co ja vim,jak to "devcata" utrati:-))
7.kocky podle me,alespon ty co ma tchyne nejsou ciste,protoze je sbira venku u popelnic.nejsem veterinar,ale ty nove mozna muzou necim nakazit ty stavajici.
Rikam NEVIM...!!!!Podle me je to stejne,jako kdyz si domu privedete bezdomovce a polozite si ho vedle sebe do sedacky.Nevim,jak VAS,ale me by manzel odkazal do patricnych mezi i s bezdomovcem.
8.Myslim,ze sobecka moc nejsem,chteli jsme vzit babicku k mori,aby se malinko dala dohromady.Nemuze moc dychat,asi neni divu z toho vzduchu,krome toho ma na tele ekzem.Takze kdyz jsem ochotna jet na dovolenou s tchyni a jeste za ni zaplatit 11dni All Inc asi tak hamizna nebudu :oD
9.Chlupy v jidle skutecne nejsou moje gurmanska specialita a nebavi me plivat za kazdym soustem kocici chlup.
10.ANO mam radsi vuni nez smrad
11.s tchyni problem krome kocek nemam,rada si s ni povidam,jen tohle je proste kamen urazu

VSEM DEKUJI ZA NAZORY A PROSIM NENI PRAVDA,ZE JSEM CHTELA SLYSET JEN ZE DELAM SPRAVNE.Chtela jsem se nad sebou zamyslet,zhodnotit situaci a poradit se s ostatnimi.Podle me nejlepsi reseni je,aby si babicka brala malou ven.Ani nevite,jak jsem obcas rada,kdyz muzu v klidu uklidit a vyzehlit a dcerka mi neskace na cerstve vytrene podlaze,nebo neskace kolem zehlicky :-))

Hezky zbytek leta
Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.