| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když dítě nic nejí

Muj syn sni k veceri pulku chleba, jeho o dva roky mladsi sestra sni klidne i tri. On sni dva rybi prsty, ona klidne sedm. Syn roste, ve skole je jeden z nejlepsich, sportuje. Proste mu to staci. Ze zacatku jsem mela problemy to vzit jako fakt, take jsem mela tendenci ho trochu nutit nebo domlouvat - podivej na tvoji sestru, apod. Ale jeste bych to udelala horsi. Tak jsem prestala. Sestru meho manzela nutili rodice do jidla - byla sice hubena, ale uplne normalni holka. Dnes je chudak tlusta a nezhubne. Dnes jeji rodice samozrejme lituji, ze ji tenkrat nutili, kdo vi, asi neco pokazili. Ja se snazim, aby atmosfera okolo spolecneho jidla byla prijemna, aby se na to, ze po celodennim frmolu si vsichni sedneme a spolecne se v klidu a pohode najime, tesili vsichni. Deti pomohou prostrit, zapalime si svicku a proste kdyz jime, tak at nam cely okolni svet da pokoj. Povidame si a deti nemaji pocit, ze spolecne jidlo je neco, ceho se maji obavat, kde se budou probirat spatne znamky, problemy, vycitky a pod. Protoze pak se snazi byt s jidlem ruchle hotovy a hned pryc od stolu. Kolikrat se mi stalo, ze jsem udelala opak. Misto, abych klukovi dala velkou porci, protoze jsem chtala, aby jedl, tak jsem mu dala schvalne mene a rekla, ze mu klidne pripad - a on chtel pridat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.