| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Polohy při porodu I

Terezo, moc hezký. Nevím jakou porodní asistentku si měla, ale ta moje říká to samé. Já porodila dcerku ve stoje, protože se mi tak prostě rodilo dobře. Po celou dobu porodu by mně ani ve snu nenapadlo si lehnout na záda. Prostě jsem byla ve vaně, chodila, měnila polohy, povídala si s manželem, povídala si s porodní asistentkou.
Na jiné příspěvky nereaguji, protože - zdá se - jde většinou o ženy naladěné na jinou frekvenci než já a nechci se tu hádat. S Tebou se však naprosto shodnu a jsem ráda, že zde někdo napíše, že porod může být hezký zážitek.
V mých očích je zbytečné dávat porodu nějakou cedulku jako přirozený, medicinský atd. Porod by měl být hlavně bezpečný. Což pro každého může znamenat něco jiného. Porod je o pokoře, je to něco čemu se člověk musí podvolit nikoliv s tím bojovat. No, stojí to prostě za to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.