| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Já si teda taky myslím, že každé dítě je originál, naše mimi byl "spavec" od malinka, neměl s tím nikdy problémy, naučili jsme ho spát ve své postýlce, te´d už ve svém pokoji a nemáme se spaním ani usínáním problém. Dokud spal v ložnici, ležela jsem vedle na své posteli, když kňoural pohladila jsem ho rukou skrz postýlku, nebo jsme měli období, že jsme se drželi za ruce, a v novém pokojíku přečteme pohádku, povídáme si, zazpíváme (to jsou nádherný chvilky i pro mne) a pak odejdu z jeho pokoje a on si buď ještě chvilku "čte" nebo povídá s plyšákem a pak usne. Jediné co jsme důsledně nikdy nezavedli je podávání nočních nápojů a jídel - to prostě nikdy nedostal, vždycky jsem mu stačila já :-) . Jíst a pít v noci považuju za zlozvyk- a ne potřebupro děti tak nad rok. (Na noční mlíčko se přestal budil kolem 8 měsíců- změnil to na brzké ranní 4:30 nebo 5 ) Je fakt že nebyl kojenej, tak je to možná jinak. Myslim, že když někdo zažije spavce, nechápe problémy "nespavců" -protože sám to nikdy neřešil a nemusel řešit- čili já nikoho nesoudím - a nechat ho vyplakat jsem nikdy neměla potřebu zkoušet...ale kdo ví k jakým metodám bych se uchýlila kdyby se budil 10x za noc- třeba by spal s náma v posteli, nebo v noci pil a jedl a hrál si a nebo by se musel nechat uřvat - kdo ví??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.