| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Rada bych prispela svou zkusenosti.
Syn se zacal v noci budit od 7m -10m po 2h na kojeni. Ale uz nepil jen si tak podumlal a nakonec nechtel ani po ulozeni do postylky usnout. Tak jsme si rekli, ze zkusime prestat v noci kojit a dame synka do pokojicku. Prvni noc jsem k nemu chodila po 1h, protoze se vzdy vzbudil a plakal. Dosla jsem k nemu pohladila, rekla at hezky spinka a do 1min odesla i kdyz jeste poplakaval. Vzdy usnul do 3-5 min. A druha noc byla, ze se vzbudil az ve 3h. A dalsi noc spal uz do 6h. Od te doby spi celou noc a kdyz se vzbudi, tak umi i sam usnout. Vecer ho ukladam a vzdy je vzhuru a jeste mi zamava. Pak si tam povida a za chvili spinka. Myslim, ze potreboval mit na spani vetsi klid. I kdyz jsme chodili v loznici po spickach a ani nesvitili. Proste mimi citi maminku a tak ji "vola".
Metodu kontrolovaneho place, ale zkousejte jen tehdy pokud jste si jisti, ze vydrzite slyset vase mimi plakat. Chce to pevne nervy.
Kazde dite je jine, nekomu se podari hned, jinemu do tydne.
Rozhodne si nemyslim, ze bych byla spatna matka, ze jsem sve dite dala zvlast do pokojicku v 10m a prestala ho v noci kojit. V kojeni jsem pokracovala pres den az do 13m jeho veku. Pak jsem otehotnela a rozhodla se prestat s kojenim.
Nyni jsem rada, ze syn spi celou noc a ja mam dostatek sily si s nim pres den hrat a venovat se mu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.