| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Pár příspěvků jsem přečetla, opět se nedokážeme shodnout, ale o tom to je. Každý ať si vychovává svoje děti, jak sám uzná za nejlepší. Já mám doma spavce, v 10měs. spí dopol. 2hod. a odpol po obědě taky 2hod. a pak celou noc od 20h do 6h. Takže pohoda. Jen poslední dobou se občas vzbudí kolem 22h. Nevím proč, když spala vždy celou noc. Dám jí čajík, asi za hodinu jdeme spát s ní a ona zase usne. Ale nechápu, proč se vzbudí. Nestává se to některé z Vás? Hlad nemá, jen tak jednou týd. se to teď stává. Mně to nevadí, ale nechci, aby si na to zvykla.Nechala jsem ji plakat, někdy usne, ale jindy z pláče přejde do řevu a zalyká se a to už ji beru z postýlky do obýváku.Ale abych se vrátila k tématu - myslím, že všeho s mírou. Nejsem ten typ maminek, co běží hned k postýlce, když dítě zabrečí. Poznám, kdy brečí, že nemůže usnout, jen se tam tak kroutí a hledá správnou spací polohu a poznám, že prostě spát nebude a řve a řve. To nemá smysl hrotit. Opravdu obdivuju Ty z Vás, které vstáváte k mimču několikrát za noc a kojíte. Myslím, že od půl roku, pokud dítě dobře papá přes den, lze začít s odbouráním kojení v noci, pokud je to víc, než 2x. Ale i to má svoje rizika, protože dítě na to kojení spoléhá, je to zvyk a tak např. moje sestra, která má stejně starou holčičku stále v noci 2 i 3x kojí, protože malá toho přes den moc nesní, prostě má ráda kojení a ani v 10měs. nesní víc jak 100ml oběda, kaše taky na noc moc nesní, prostě to v noci dohání.Sestra už to nezvládá, je unavená, vyhublá z toho, jak pořád jen kojí. Je mi jí líto, protože já jsem v pohodě a ona chodící troska. Její holčička je navíc velmi náročná, naučila si ji na 100% pozornost přes den, nestíhá vůbec nic, jen si hraje s malou. Já bych na jejím místě víc krmila přes den, neobětovala bych se tak, ale ona si do toho nedá mluvit a stále jen čte na internetu o kojení a jak se má dítě stále chovat a nosit, co na tom, že už teď se skoro neohne a záda má úplně zničená. Nevím, kde chce brát energii, až bude malá chodit nebo až bude mít další dítě. Takže taky paradox.Prostě všeho s mírou, toť můj názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.