| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

O to prave vubec neslo, a ani jsem to tak nepodala. Slo mi o to, ze pediatri v Cechach maji uplne jine povedomi o tom, co detem skodi - kamaradce zacalo dite spat ve trech mesicich celou noc samo, nechala ho, pak na prohlidce se o tom zminila doktorce a ta ji strasne vynadala, ze ctyrmesicni dite musi v noci jist alespon dvakrat za noc, tak ji zacala budit, ted jsou male dva a porad vstava v noci dvakrat. Ten clanek jsem nepsala pro matky, kterym nevadi v noci vstavat, ale pro ty, co jsou z toho unavene a nevi, jak to zmenit. Ja kdyz jsem musela v noci trikrat kojit, tak to pro me bylo hrozne, maly navic pred den dost rval a kdyz jsem se nevyspala ani v noci .... i kdyz jsem byla strasne unavena, tak mi po probuzeni trvalo alespon hodinu, nez jsem zase usnula, byla jsem jako chodici mrtvola, jedine co jsem dokalazala bylo vedle maleho pres den lezet, ale protoze rval, tak jsem spat nemohla. Nemluve o tom, ze nas vztah s manzelem byl v te dobe taky nijaky. Pak nam maleho doktor rekl, ze uz jist nepotrebuje a mame ho nechat brecet. No a za tri noci se mi zmenil zivot, ted jsem vyspata, spokojena, pres den chodime na prochazky, hrajeme si - a svete div se, to dite ktere je podle nekterych diskutujicich urcite frustrovane, se od te doby, co v noci spi budi s usmevem, pres den nerve a je to proste usmevave ditko od pohledu. Jo a ja jsem zminila, ze dite nemate nechat rvat o samote, to verim, ze by ho frustrovalo, ale my jsme byli v noci u nej, hladili ho, vedel ze tam jsme, jen jsme ho nebrali ven z postylky. Takze se prosim mile pisatelky nerozcilujte, rozhodne jsem tim neminila naznacit, ze pokud jde o vychovu, tak jsou metody v USA nejak lepsi, to si ani nemyslim, jen je tady dan velky duraz na spokojenost matek, nejen deti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.