| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Adélko,jasný měli jste horší start a opravdu já u Vás doma nejsem,neprožila jsem si to,ale v případě že takhle vyvádí vdvouleté dítko (je tak?)to už je někde jinde
pokud jde o vyřvávání absolutně s ním nesouhlasím do onoho 8(+-) měs. jak tu bylo zmińováno,ale pak už bych přeci jen přitvrdila
z osobní zkušenosti pro nás takovou dobou byl rok,tedy stáří dítěte. u synka pak ještě dva měsíce později. šlo o kojení,jako že na usnutí,ale pak v noci už ne, až zase ráno. v tomto věku to u obou vyřešila jedna noc. kdy tedy bylo trochu toho nesouhlasu, ale chtěla bych napsat že jsem byla s nimi. nikam jsem neodcházela.když se někdo v noci budí stačí u mladšího přitulení a za minutku zase spí u starší holky jen řeknu spinkej a spinká. někdy chce napít.takže přerušovaný spánek mám už ty tři roky,ale tak nějak jsem si zvykla a hlavně zase hned je klid a spí se dál,žádné ponocování. dcerce jsou tři roky a od dvou let spinká většinou celou noc. od roku do dvou se tak 2x 3x za noc vzbudila ale po uklidnění zase spala.
pokud jde o metody jsou pro mne hodně diskutabilní do věku prvního roku dítěte,myslím,že pak už většina dovede pochopit bez větší újmy,že skrátka v noci se žádné srandičky nekonají,a opravdu máte právo,měla byste se vyspat. deprivaci spánku jsem si také zažila a přesně ty nepřiměřené reakce jak jste o nich psala tam jsou...netroufám si posuzovat jestli to u Vás vyžaduje jen pevnější ruku, nebo zkrátka když dítě nepotřebuje spát....(kamarádčiny děti vstávají ve 4 ráno,to bych já nezvládla ale poručte někomu aby spal když se mu nechce...ona to řeší tak,že s nima chodí spát v sedm večer)no vám přeji hodně sil a myslím si,že dítě potřebuje mamku odpočatou a optimisticky naladěnou tedy co nejvíce vyspanou. i kdyby mu nezvedla v noci medvídka. brou l.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.