| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Ahoj,
tak jsem si procetla diskusi k tomuto clanku a je to opravdu asi tak, ze zalezi na diteti... Nas broucek usinal nekdy u prsa asi nikdy bdici... a to jsem na nej...chudaka... zkousela vsechny mozne klidne metody... ale nechat vybrecet jsem ale nevydrzela dost dloho nikdy :). Proste dokud jsem kojila, tak se budil co 2 hodiny, nekdy vydrzel - nemazlit se :), i dele (posledni kojeni bylo ve 14 mesicich, pak naledovala silena noc - 5 hodin v kuse place takoveho, ze jsem mela strach o jeho zdravi, pak dalsi dve noci buzeni po hodine a pak?... konec s nocnim vstavanim). Ale ja jsem si jej od mala brala do nasi postele, a spala jsem jakmile se "pricucnul"....tudiz jsem zadnou vyraznou ujmu na svem spanku necitila.... Ted uz spi jak nevinatko, pokud zrovna nerasi nejaky zub ci jej netrapi ryma... to me pak vola a je jasne proc ;). Neni mu dobre.....

Ale moje mama me rikala, ze kdyz jsem byla mala (ted me je 32) tak tuto metodu mela doporucenou od sve doktorky. Udelala to a opravdu to fungovalo jak pise autorka clanku. Co vsak bylo silene, a vypravi se to u nas v rodine do ted... ze kdyz jsem brecela (jako mini mimi) tak moji mamu musel v posteli tata drzet...dalo by se rici nasilim....aby nevstala... rikala me ze to bylo snad 100x silenejsi nez kde jaka pozdejsi moje nemoc... nevim zda to na me nechalo nasledky :). Citim se OK. Ale na svem brouckovi jsem to nezkousela.... Takze hodne sil a hlavne chuti vcitit se do nasim malych zlaticek, ale taky dost sil pro nas-maminky, aby jsme poznaly kdy je to jiz "jen" jejich maly "rozmar" :)....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.