| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Milovnice zvířat

Ahojky,v tom je prave ten problem,ze moje tchyne nejen,ze kocici wc meni az kdyz hovinka pochoduji na chodbu,ona ma navic od kocek pocurana okna a obcas nablinkano a nakadeno na koberci,ze by to i mela uklidit, ji jaksi nedochazi.Kdyz jsem se ji zeptala,"Nepotrebujete pomoc s uklidem,ja bych o vikendu prijela a treba Vam vyluxovala" byla urazena.
Ja nemam nic proti zviratum,ale tohle jeden clovek nemuze ukocirovat v tak malem prostoru.Tam jsou chlupy v mikrovlnce,na knizkach,na obleceni,v jidle.
Ja doma taky porad nelitam se Savem,ale pokud otevres dvere a dostanes facku od kociciho zachodu,treba me se udela mdlo.Tedy "otevres dvere".Ono je to citit uz za dvermi.Jsem toho nazoru,ze je prima mit zvirata,ale pokud se jim nemuzu adekvatne venovat,nemam jich tolik.Je to jako s detmi,ja bych rada ctyri,ale nemuzeme si je dovolit.Radsi budu mit dve stastne,ktere maji dostatek ovoce a zeleniny,kvalitniho jidla a dobrych bot,nez mit ctyri a budeme s muzem premyslet,co levneho uvarit,ale hlavne aby toho bylo hodne.O toxo jsem toho cetla dost,nevim,jak si utridit nazor,protoze "poucky" se zasadne lisi:-).Podle meho,v tehotenstvi opatrnosti nezbyva,jsou veci,ktere vzit nazpatek nemuzes a ja jednou radsi budu tehotna a silena panikarka,nez si rikat,cetla jsem a slysela,ze se mi nemuze nic stat a ono se treba stane...Pak si na tech,co rikali"bud v pohode" nic nevezmes.Nemyslim to zle a neberu Ti Tvoje vedomosti,ale o par radku vys pise pani,ktere maminka toxo v tehotenstvi prodelala.Pani se narodila na jedno oko slepa.To me za navstevy u babicky nestoji,radsi ji vymyslim program,kde se stykat jinde,nez v jejim byte:-)
Diky za nazor a hezky den Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.