| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Pracovala jsem jako live in nanny v Anglii, USA, Nemecku a ted jsem ve Francii. Celkem jsem pracovala pro 14 rodin, z nichz vsechny naucily sve deti spat uvedenym zpusobem a musim rict ze to, ze by to na nich zanechalo nejake nasledky, je naprosty nesmysl. Myslite si, ze v CR, kde je ze vsech zemi, kde jsem zila, nejvice nespavych deti, jsou deti stastnejsi? Ani nahodou. Vzdycky kdyz prijedu domu, tak se nestacim divit, jak jsou ceske matky podrazdene, jak na deti rvou a neboji se jim venku jednu majznout. To jsem v zahranici nevidela jeste ani jednou. Deti se nauci spravne spat a nikdo to proste neresi. Myslim si, ze ta debata o psychickych nasledcich do budoucna je naprosty nesmysl, protoze v zahranici se to takhle praktikuje uz nekolik generaci a dle toho co jsem videla, tady maji lide vetsinou s rodici LEPSI vztah maji v Cechach, coz samozrejme neni tim spanim nebo nespanim, ale celkovou vychovou, ale chci tim rict, ze to ze nechate dite 3 noci trosku brecet, ho rozhodne neovlivni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.