| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Libiku, sestra byla od dvou.
Víš, a přes veškeré volnomyšlenkářství jsem především člověk praktický, byla jsem tak vychovaná a též dost racionální - v některých rodinách matka do práce musí (např. v té naší, neboť se jí též před lety naskytla nesrovnatelně lepší pracovní příležitost než práce původní), některým mámám by doma prakticky šiblo a já se nedivím, jiné zastávají takovou práci, pro kterou je několikaletý pracovní výpadek často osudným, jiné prostě pracovat chtějí. Tečka.
Školka je v pohodě. Navíc teď je výběr školek široký. Toť můj názor.
A pro roční dítě jsou zpravidla jesle, i když mě hlídávala (dobrovolně) babička v důchodu.
A ta fráze..,,zrovna od tebe bych nečekala.." je poměrně zarážející, ale jak říkám, jsem člověk praktický.
Nervózní matka je naprd.
Když má rodina málo peněz je to přes veškeré zanícení a lásku na houby, a to fakt nejsme nijak majetní, takže se nekoukám na věci povrchně, ovšem jíst a nějak tak žít se musí.
Toleranci - please.
Ale to je na této diskusi často problém.Tolerance vůči životnímu stylu druhých. A jak vidíš, nikoho jsem neodsoudila - jen řekla svůj názor. Tečka.
P.S. - Babička šla do práce, když byl mámě ani ne půlrok. A z matky vyrostla inteligentní, veselá a milující ženská. Její sourozenec byl od dětství opečováván a obskakován..no a osobnostně je na tom fakt mnohem hůř. Takže vše je indviduální.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.