| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

Kimm, nešlo mi teď pár hodin se přihlásit, nevím co se dělo na rodině.
Jak tě vítr zavál tak daleko? Určitě se ti na email ozvu, až budu mít chvilku.

O tom stěhování v 18 a neexistujících zpětných vazbách je to holý nesmysl. Manžel je Američan a tam je normální, že jde prostě dítě na College a začne se starat samo o sebe. Přesto mají s rodiči perfektní vztahy, akorát se spolehájí sami na sebe - na studium si vezmou půjčku, pracují aby měli na bydlení se spolubydlícími a výsledkem jsou mladí lidé, kteří se umí rozhodovat a spoléhají sami na sebe. V Čechách mám pár bývalých kolegů, a také bratra, kterým je skoro třicet a bydlí s rodiči, přestože dost vydělávají. Ale nechtějí přijít o konfort od maminky. Od rodičů odejdou až ve chvíli, kdy najdou jinou "služku", co se o ně postará. Můj manžel obden vaří a rád, pomáhá mi s úklidem a prostě máme všechno na půl, neexistuje, že bych přisla večer z práce a čekala mě doma další šichta. Znám málo českých mužů, co se doma rovnoměrně dělí s manželkou o práci, protože je maminky rozmazlily. Kdyby je vyexpedovaly v 18 z baráku, tak by kluci byli mnohem samostatnější. Moje máma se například vždycky snažila bratra do domácích prací zapojovat, ale když byl v pubertě, tak jí to za ty nervy nestálo a vzdala to.

Chodíš na yahoo answers? Tam je to fajn, můžes se na cokoliv zeptat nebo dát téma k diskuzi a ještě jsem neviděla, že by se tam někdo projevoval tak agresivně a drze jako tady a obviňoval cizí lidi.

Mimochodem četla jsi ten článek Hají či jak se jmenuje? Zajímavé, že týrání rodičů dětmi, když to řeknu trochu nadneseně, tady přijde každému normální? Mně teda ne, je vždycky věc rodičů, jaké dají dětem limity. Já mám s holkama super vztah, jsme na přátelské bázi, nemlátím je, ale prostě vědí, že když něco řeknu, tak nemá cenu o tom diskutovat. Když byly malé a měly záchvaty vzteku či pláče, prostě jsem to ignorovala a brzo pochopily, že to nemá cenu. Ustupovat dítěti je cesta do pekla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.