| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hrajeme si s hudebním nástrojem

Hraje, ale je to nejak upraveny, je vic vydani. Treba minuly patek dostal syn za domaci ukol naucit se Stupnici A moll harmonickou a k tomu akord az do C3. Syn pani ucitelce tvrdil, ze C3 jeste nehral, ucka mu tvrdila, ze to mel v druhem Danielovi - toho dodelal v cervnu. Syn tvrdil, ze urcite ne, ze C3 proste jeste nikdy nehral. Ucka sla do Daniela, chtela to synovi z legrace dokazat, hledala, hledala..nenasla. Pak ji doslo, ze v jine ZUSce hraje podle staryho Daniela, syn mel nove vydani. Tak mu musela C3 ukazat primo na fletne, neni to samozrejme nijak slozity. Synovi se omluvila :-)

Jeste k notam a nauce:
Jako co je stupnice harmonicka, chromaticka plus treba dal nauka (kvintakordy! , co bere syn apod. to uz jsou veci, ktere pro mne jsou spanelskou vesnici..syn to v pohode odvodi, staci mu, kdyz ho prezkousim z toho odvozenyho.. I dcera uz umi vic nez ja..ja nezahraju be a noty s krizkama atd.., ona proste jo, navic jak si vymohla klavir si vsechno sama pretransponuje, ja cumim, nevim, o cem mi to vypravi..

A to jsme prosim pekne tu fletnu zacinali tak, ze jsem si rikala, co tem chcipakum tak dat? :-) Tak tu fletnu, ta prej je ta prevence astmatu a dychani, treba to ten rok vydrzej tam chodit.. Kdyby mi nekdo ve 4 letech syna rekl, ze zahraje tak tezky veci, co ted umi, rozhodne bych mu neverila.. a o tom prvnakovi ani nemluve.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.