| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Neštovice nejsou k smíchu

Já měla podobnou zkušenost, sice ne s neštovicemi ale se salmonelou. Dva dny před porodem jsem ji chytla.... pak porod... atd. Byla jsem uložená na normálním pokoji, chodila jsem mezi ostatníma na šestinedělí , na stejný záchod, sprchy atd. Musím podotknout že v naší nemocnici není na toaletě teplá voda ani pákové baterie ani mýdlo ani ručník. Takže se každý umýval až na pokoji (někod možná ani to ne). Až po dvou dnech je napadlo že by mi mohli ,,rezervovat" jeden záchod (ze dvou) a sprchu (ze tří) takže tam ostatní maminy měli určitě orhromnou radost, když se tlačili na jednom wc. Nikdo si mě ani moc nevšímal, nebrala jsem žádné léky nić. Ani po propuštění ani zmínka o tom že mám navštívit nějákého doktora nebo jít na kontrolní výtěr... nic. (podle mého se to přeci musí hlásit na hygieně). Dohromady mě dala až synova pediatrička, která přišla na první návštěvu jak už to bývá k nám domů, podívat se a prohlédnout svého nového pacienta. Celý příběh jsem ji pověděla tak na mě čučela s otevřenou ,,hubou" až ona mě dala prášky aby sem už byla ,,čistá" . Příšerný!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.