| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš život s (ne)obyčejným dítětem

To same u me - tedy maly ma plinky a jeste dlouho mit bude. Nemam naladu kazdou pulhodinu vysazovat na nocnik tak male dite... Ziju v Nemecku a tady je to proste normalni, spis se tu divaji jako na exoty na dvoulete deti uz bez plinek. Babicky sice maji reci, ale... jsou to moje deti a nakonec muj stres, porad za detmi litat a kontrolovat, jestli proboha nepocuraly kalhoty. Muj starsi syn byl kolem tretiho roku suchy, ale kakal jenom do plinky, kdyz ji nemel, tak klidne do kalhot. Kdyz jsem videla, ze opravdu musi, posadila jsem ho na zachod, ale drzel, opravdu se velice namahal, aby v tom zachode nic neskoncilo. Sundala jsem ho dolu - za minutu to bylo v pline, resp. kalhotach. Pomohl az Mikulas - darky od nej dostal jen za slib, ze uz bude chodit na zachod - a od toho dne opravdu chodil...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.