| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku K záměnám novorozenců v českých porodnicích

Já mám taky podobnou zkušenost, i když ne z Prahy. Moje dcerka dostala za cca 72 hod po porodu silnou novorozeneckou žloutenku (takže jsem byla ráda, že porodnice, kde jsem rodila propouští standardně až 5. den po porodu), takže ji odnesli do inkubátoru pod UV světlo a mně ji nosili jen na kojení. Jediné označení miminek bylo číslo na kroužku na ruce, které ale šlo sundat, takže v inkbátoru bylo miminko bez čísla. Jednou mně malou přinesli na kojení v zavinovačce s jiným jménem. Musím říct, že pocit to byl velmi nepříjemný a hodně jsem zkoumala, jestli mám u sebe opravdu svojí holčičku. Když se po dvou dnech situace opakovala, tak jsem poprosila sestřičku, aby mě zavedla za druhou maminkou a společně jsme se šly podívat do inkubátoru, kde obě holčičky ležely. Každá jsme ukázala na jiné dítě, tak doufám, že mám dítě vlastní. a kdyby ne, stejně už bych svou dcerku nevyměnila. (i když je blonďatá a oba jsme s manželem tmavovlasí...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.