| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku K záměnám novorozenců v českých porodnicích

SLunečnice, já s PA Štromerovou byla v osobním kontaktu jednou a to před cca třemi lety, kdy mi mejlem doporučila výbornou pediatričku :o) Její případy s ní neprobírám a popravdě ani netuším, co znamená zkratka HTc MMCH ten nešťastný brněnský porod koncem pánevním má s ambuporody společného co? Nebo proč ho do diskuze taháš? Že porody doma jsou vhodné pouze pro nízkorizikové rodičky, u kterých se předpokládá nízkorizikový průběh porodu, je snad dneska už obecně známo i mezi zdravotníky. Že dítě v poloze koncem pánevním tyto podmínky nesplňuje, je snad známo taky. Proč se pro něj přesto žena rozhodla, to netuším a v novinách to nepsali, i když osobně bych tipla, že to bude souviset s životním stylem rodiny. Jak to bylo s přítomností porodní asistentky, to se snad dodneška taky ani neví, nebo alespoň novináři to nevyšťourali, neb matka o průběhu porodu mlčí - ale co psali, tak ministerstvo prověřuje, zda nedošlo k odbornému pochybení. Mne osobně by hodně překvapilo, kdyby při stavu, jaký kolem domácích porodů u nás je, nějaká porodní asistentka s platnou licencí šla plánovaně k porodu koncem pánevním, takže jsem na výsledek šetření docela zvědavá.

http://zpravy.idnes.cz/smrt-ditete-po-porodu-doma-da-proverit-ministerstvo-f9h-/domaci.asp?c=A071018_130931_domaci_itu



--------------------------

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.