| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku K záměnám novorozenců v českých porodnicích

Diskuzi celou číst mebudu,jen nechápu proč zase někdo řeší domácí porody,když článek je o něčem jiném.Já odnášení miminek od maminek nechápu,Je fakt že každá musíme nějak dospět do stádia kdy si zjistíme na co máme právo a bude me si je prostě hájit. první miiminko po dvou hodinách kamsi zmizlo(já byla dvě hodiny šitá tak jsem neměla sílu sledovat..a ani mě to prvně bohužel nenapadlo,že MUSÍM hlídat svoje a Kubovo práva)pak mi začali tvrdit,že jsme unavená a chci si odpočinout. Tak unavená jsme nebyla a odpočívat jsem nechtěla,takže po neustálém ptaní se na dítě a courání po chodbě mi ho dali s tím,že nevim co dělám.Druhý den ovšem šel pod lampu a protože nepil dostal kapačku.bylo mi řečeno,že chodit za ním můžu jen po 3 hodinách jinak at tam nechoidim,že je tam málo místa. No,chodila jsem za Jakoubkem pořád,ale pokaždé si připadala,jako když žebram o něco co není moje.Do dneška mě to,že jsem si nevydupala,že u něj budu permanetně nevydupala,dneska bych to už udělala.A cítím,že potíže,které s Kubíkem jsou souvisí s odloučením po porodu.
Aninku jsem už poučená z minula a vědoma si toho na co máme právo nedala na chvilku z ruky. Ze sálu jsme si jí dovezla na novorozence sama a ani tam se od ní nehnula.Po porodu jí vyšetřili na mém břiše,neměřili nevážili,dokud já to nedovolila..a byla to ta samá pordonice-
Johanka opět musela pod lampu,ale najednou také šlo,abych s ní byla pořád.
Takže ono záleží zřejmě na tom,co my maminky si necháme líbit.

A kdyby se miminka dala ihned mamince na bříško,popsala se a vyšetřila na bříšku(ono to jde,jen je třeba ochota..a má to své výhody pupečník vede jen k mému miminku:-), a všude by se využíval rooming in- ne miminka u sester tak mi miminko nikdo nemá šanci vyměnit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.