| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Bobe jsem jedináček, a jediné co mi během dětství vadilo byli otázky: "A proč nemáš bratříčka nebo sestřičku, řekni mamince ať ti nějakého koupí"
Měla jsem úžasné dětství, rodiče to možná trošku přeháněli s nabízením a dělením. Já jsem se musela rozdělit snad i o jednu jahodu, abych nebyla lakomá :)
Sourozenci mi nechyběli, jsem introvert a mám od dětsví vždy jen pár dobrých kamarádů. S těmi dětskými jsem na druhou stranu prakticky vyrůstala. Byli to sourozenci, kteří spali jinde:)
Nemám hodně přátel a neměla bych je ani kdybych měla 10 sourozenců.
Možná jsem byla hodně závislá (psychicky) na rodičích, ale to bylo spíš celkovou atmosférou v rodině. Jakmile byl jeden z nás pryč, tak jsme se cítili hrozně "neúplně"
Sourozence jsem chtěla až v 18 letech, aby rodiče nebyli doma smutní, když budu na VŠ, ale už jsem je neukecala :)
Manžela mám jedináčka, moji nejlepší přátelé - manželé jsou oba jedináčci a pravda mé dvě kamarádky sourozence mají (jednoho a dva) a vzájemné vztahy nic moc.

No a veškeré mé sobectví se projevuje hlavně v tom, že já mám děti dvě, protože mě sobecky baví těhotenství, porody i noční vstávání a neustálá péče.
A protože se snažím své sobectví potlačit, tak to třetí a další a další už mít nebudeme. Takhle na ně mám čas a můžu se jim věnovat, budu schopná se jim postarat o vzdělání, případně bydlení (přispět)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.