| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Grape11....myslím,že máš naprostou pravdu...já jsem celkem ze tří sourozenců...nejstarší je bratr a nejmladší je ještě sestra...jsem prostřední...mamka byla vždy moje kamarádka,ale i přesto jsem spoustu věcí mámě říct nemohla...třeba,když jsme rozbili okno...s brácho jsme to nějak zakamuflovali a bylo to...prostě jsme se navzájem podrželi,když bylo potřeba...A dnes jsou naše vztahy nejen se sestrou ale i s bratrem na takové úrovni,že kdybych udělala cokoliv,nebo se dostala do jakékoliv životní situace,tak vím,za kým jít...nejen rodiče by pomohli,ale i oni...je opravdu lepší být z více dětí,protože když tu jednou nebudu...bude mít sice moje dceru už svojí vlastní rodinu,ale to není vše,co potřebuje...není to jen manžel,ale potřebuje třeba sestru či bratra,kteří budou mít na spoustu věcí jiný pohled...třeba co by se týkalo její rodiny...a o tom to je....takže máš pravdu...ale rozhodnutí je jen na váš kolik jich chcete...manžel je ze dvou a já ze tří...takže buď dvě...nebo tři a jelikož nám to dvakrát nevyšlo a o mimi jsme přišli...dohodli jsme se na třech...čím víc,tím líp...a nejsme bohatí...jsme průměrná česká rodinka...ale chceme mít víc dětí,protože jednou budou mít jeden druhého...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.