| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Zdislavo,my jsme na tom úplně stejně.Momentálně marodíme nesutále od začátku září a já jsem z toho hotová.Je to fakt náročné a pro mě i protoo,že mám vážné zdravotní problémy.Bohužel nám psycholog potvrdil,že starší syn je hyperaktivní,impulzivní ,ale zároveň silně úzkostlivý.A jak tak koukám na mladšího,nbude pozadu-bohužel ještě spíš popředu.Občas večer brečím,jsem zoufalá,říkám si jak je zvládnu a nezhebnu,když už teď mám co dělat.Kde je ta radost jakou mi popisují kamarádky -maminky -jedináčku,nebo maminky holčiček?Mám pocit,že se mi někdy smějí a zároveň jsou rády,že ony zůstaly u jednoho(mají holky).Jenže přes ty zlé chvíle vidím jak každý z kluků je svým způsobem jiný.Mladší je silně emotivní,mazel,k zulíbání.I když se kluci bijí a je u nás neustále řev.tak si umí i k sobě sednout,potulit se a fakt se mají rádi.Starší velmi silně žárlí a ubližuje mladšímu,těžce si vymáhá svoji pozici.A právě i psycholog nám řekl,že je moc dobře,že má sourozence,při své diagnóze být sám je hotová katastrofa.Kdo chce děti a není boháč,musí se uskromnit,ale musí to chtít.někdo si chce užívat,a nehodlá na tom nic měnit.každý jsme prostě jiný a uznáváme jiné priority.I když si se svoji o 10let starší sestrou moc nerozumím-ve hvílích krize vždy táhneme za jeden provaz.A jednou až tady nebudu mít své rodiče,budu tady mít jí.Lituju jedináčky,opravdu přicházeji o moc.Super kroužky,dobré vzdělání a vše co jim rodiče strčí pod nos v dobré víře dát jim vše z nich ještě skvělého,vzdělaného a perspektivního člověka neudělají.Musí chtít hlavně oni sami a musí se snažit.E

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.