| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Kamarádce se nedávno narodila třetí dcerka. Můžu říct, že jí obdivuji. Má je s odstupem pár let a většinu času tráví s holkama sama. Manžel totiž pracuje mimo domov. Se svým manželem si postupně opravili starší domek, vždy z půjček. Já mám jen jednu dceru, budou jí 3 roky. V duchu stále zvažuji zda po dalším dítku toužím nebo ne. Též z okolí čas od času slyším - kdy si pořídíte další? Nebo kdy bude mít dcerka bratříčka(či sestřičku)? Moje mamka argumentuje, že o jedno dítě je velký strach, pokud jsou dvě, tak to tak není...já zažívám strach opravdu asi nadměrný, dcerka měla jisté zdravotní potíže až se nakonec diagnostikovala praktická hluchota. Takže nyní máme starosti s budováním komunikace ve znacích a připravujeme se na možnost kochleární implantace. I já do budoucna přemýšlím, zda bychom zajistili to po čem děti touží, jakmile začnou chodit do školy, pokud bychom měli víc než jedno. Ráda bych zajistila, aby se mohly věnovat zálibám, abychom jeli každý rok na dovolenou - a nemuselo by to být v zahraničí. Takže váhám, manžel v tom má zatím jasno - další nyní rozhodně ne - zrekonstruovali jsme nyní byt ve starém domku, vzali jsme si na to půjčku, máme dojíždění s dcerkou na různá odborná vyšetření, která rozhodně jen tak neskončí. Takže mě už též docela štvou otázky na další dítě, v tom jsem s autorkou článku rozhodně zajedno. Je to každého věc. Já spokojené rodiny s více dětmi fakt obdivuji - nevím zda na to mám (nemyšleno jen finančně...).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.