| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Martino, taky znám jeden takový případ, je to jedna moje kamarádka, tedy, bohuzel uz asi bývalá. Na rozpadu pratelstvi se prave projevilo to, o cem jsi psala: pres nepriznivou financni a bytovou situaci si poridili dve deti. Budiz, je to o prioritach, nekdo chce to, jiny ono, a ja podobne jako hodne pisatelu tady nevidim sebemensi duvod, aby kdokoli svoje priority nekomu ospravedlnoval. Nicméne, co mi zacalo vadit, byla prave ta samozrejmost, s jakou zacali prijimat pomoc. Kdykoli jsem ji navstivila, vzdycky jsem neco donesla (i treba jen blbost) - hracky detem, nekdy i obleceni, neco na zub... Ona mi kolikrat sotva uvarila caj. Nechodila jsem za ni samozrejme proto, abych se tam nazrala, ale casem jsem citila jistou disproporci. A hlavne takovy pocit, ze ona to proste tak bere - ze ja jsem ta "bohata", ktera nema deti, zatimco ona ten chudak s detma a bez penez, na ktereho vsichni musi brat ohledy. Projevuje se to v mnoha oblastech, o kterych bych tu mohla psat do vecera. Pritom druhe dite si poridili az tomu prvnimu byly tri - zase nekritizuji, ale myslim si, ze dnes byt na materske sest let v kuse je spis luxus, resp. kdybych mela tak malo penez, jak oni tvrdi, ze maji, snazila bych se vic. Jenze ono je tak pohodle brat ze stedrych rukou (statu, prarodicu, sourozencu, pratel...)!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.