| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

I můj první porod byl velice hnusný, dlouhý. A skončil po 22 hodinách císařem, který mi řízli téměř za vědomí ( asi špatně napíchnutý epidurál). To, jak se předtím ke mě chovali, jako k hromadě hnoje, dodnes nemůžeme s manželem zapomenout. Naštěstí trauma s porodu měl i manžel a tak jsme mysleli, že zůstaneme u jedináčka. Ale asi po 6 letech jsem začala uvažovat o druhém mimču a když balo synovi 7, tak jsem otěhotněla. Vypovídala jsem se jedné porodní asistentce a díky ní jsem udělala za prvním porodem tlustou čáru. Druhý porod jsem hodlala strávit co nejvíce doma a do nemocnice jet jen porodit (doufala jsem , že přirozeně). Vybrala jsem si také jinou porodnici , byla mnohem menší a personál byl vesměs přátelský. Dopadlo to sice trochu jinak, než jsem myslela, bolesti jsem si užila také dost, nakonec došlo také na císaře. Ale nebyla jsem fyzicky ani psychicky na dně. Brali mě tam jako partnera, který má právo vše vědět a mít nějaký názor. A zároveň jako ženu, která má bolesti a podle toho se mnou jednali.
A tak já, která původně chtěla jedno dítě, já uvažuji o třetím- ale až bude synovi tak 15 a dceři 7let. Vyhovuje mi, mít mezi dětmi větší věkový odstup. Mám pocit, že si je víc užiju a oni mne. A navíc nejsem nijak zvlášť z péče o rodinu vyčerpaná.
Takže já chápu, když někdo chce jedináčka, na druhou stranu chápu rodiče toužící po veliké rodině. Hlavně aby byli všichni spokojení:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.