| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jako v pohádce

Jsem rada, ze ti to aspon s nahradnim tatinkem vyslo. Ja mam take skoro ctyrmesicniho dcerku, bohuzel nahradni tatinek v dohledu zadny :-( S otcem ditete jsme po desetiletem vztahu zacali uvazovat o diteti, nakonec se zadarilo driv nez jsme cekali. Ze zacatku byl nadseny, s postupujicim tehotenstvim, rostoucimi kilogramy a naladami uz mene, nakonec to dopadlo tak, ze si nasel jinou a kdyz jsem byla v osmem mesici, oznamil mi, ze uz si se mnou nerozumi a po porodu ditele se nejspis odstehuje. Nakonec byl i u porodu, narozeni ditete uz ale slavil s ni a od te doby uz resime jenom stehovani. Dite ma udajne rad, ale vzdy jsou na prvnim miste jeho zajmy, kamaradi apod, takze se mu venuje minimalne. Me najednou uplne nenavidi, nesnese pry se mnou byt v jedne mistnosti. takze tak. taky to byla na zacatku velka laska :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.