| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jako v pohádce

Leni, tohle jsem s biootcem taky zažila, já seděla doma a on šel s ženskýma z práce do hospody (byl jedinej ze 2 chlapů). Brečela jsem jak malá, bylo mi to líto a zároveň jsem byla strašně vzteklá, on to ještě ke všemu nechtěl nikomu říkat, takže jak bych asi vysvětlovala, že najednou nepiju a nesnesu zakouřené prostředí... Jak jsem to vyřešila já, to už víš, ale radit Ti, to nemůžu. Někdy se holt extrémní krok vyplatí, ale suď Bůh... Já si říkám, že to tak prostě mělo být, ale po pravdě, chlapa, co jde radši na diskotéku, bych si doma nenechala - mmch: biootec se asi 10 dní před porodem opil tak, že nemohl ani odemknout dveře, a to mi hrozili, že nedonosím a poležela jsem si v nemocnici na magnésiu. Prostě někdo na to asi není stavěný. Když jsem mu to uvedla jako jeden z důvodů, tak začal ječet, co to sem pletu, když to nemá s naším vztahem, co dělat. Já bych řekla, že má a dost. Držím Ti palce, aby ses rozhodla správně, hlavně se neboj a když se rozhodneš, drž se toho, já bych si ušetřila spoustu nervů, kdybych byla v rozhodování rychlejší:o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.