| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

No a třeba to je i trochu jinak. Třeba měli i nějaké peníze našetřené atd. Nebo možná bydlí v lokalitě kam by většina lidí třeba ani nešla např. Mělník, Kralupy nad Vltavou - zhoršené životní prostředí. Jinak za 1.000.000 Kč okolo Prahy tak to bych chtěla vidět, tedy pokud se bavíme o 3+1, normálním bydlení pro rodinu (Benešov, Beroun - tam tam by určitě nic takového nenašli). Neříkám, že ve 2+1 se bydlet nedá. Pracuji v bankovnictví a vím jak se v Praze a okolo Prahy pohybují ceny bydlení. Možná, že si koupili i nějaké bydlení na vesnici (taky se občas někde staví byty, ale určitě ne blízko Prahy za ty peníze), kde už je ale vše mnohem hůř dostupné. Jinak si myslím, že autorka článku se nechce přizpůsobit stavu financí a bydlet třeba 30 km za Prahou osobně taky by se mi nechtělo :-)). Taky jsem dojízděla do Prahy každý den, jezdila jsem autem cca 40 minut (bylo to rychlejší než vlakem a následně tramvají) a vím jedno, že po MD bych si to nemohla dovolit. Do práce jsem jezdila v půl osmé a vracela jsem se nejdříve o půl sedmé. Takže asi tak. Kdo peníze má , může si dovolit bydlení blíž a i v hezkém prostředí pro děti. My jsme chtěli rodinný domek a velkou zahradu a proto jsme tenkrát zvolili tuto variantu. Nakonec jsme dům, ale prodali a řešili už jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.