| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Ahoj Ráchel,

škoda, že nereaguješ na můj druhý příspěvek, který byl určený přímo tobě a ne Markétě. Tam jsem s tebou chtěla podiskutovat o důchodovém systému.
Ale vnímám to, že o věcnou diskusi nestojíš. Jestli se pletu, tak můžeme diskutovat. Sorry, ale to že máš z tohohle oboru státnici a že nejsi mimo, mi moc nedalo, když neuvádíš žádné konkrétní argumenty.

To tvoje číslování odpovědí mi spíš vypovídá o tom, že nadhled nemáš ty. A používáš silná slova jako vysmívání. Když jsem tě tak rozesmála, zasloužila bych si snad nějaké věcné vysvětlení, proč jsem byla tak směšná ne ?

Nedávám do souvislosti morální kvality a počet dětí. Respektuji rozhodnutí každého mít tolik a tolik dětí. Ale jak už jsem asi dvakrát psala, moc mi vadí, že někdo se třemi dětmi, si myslí, že rodiči jedináčka bude přispívat na důchod. A stará se o to, aby náš národ nevymřel. I to tvoje jak jsem tě rozesmála - to na mě opravdu působí, jako by sis myslela, že jsi něco víc než rodič jedináčka. Staráš se těm ostatím s méně dětmi o důchody, staráš se, aby národ nevymřel.. tak si to po sobě přečti.

Ano, pořád si myslím, že mít tři vlastní děti je trošilinku sobectví (kdo si přečte tuto větu, at si prosím přečte i mé příspěvky, předtím, at ho to nepřivede do mdlob :-). Vždycky jsem psala trošilinku a vysvětlila proč. A nevím proč bych současně s tím nemohla chtít mít tři děti a být ráda za to, že má dva sourozence. Prostě jsem trošilinku sobecká, umím si to přiznat a jsem ráda za své sourozence a ráda bych měla tři děti.

3. ze sociální politiky (do toho patří důchody a všechno to kolem, co jsi zmiňovala), jsem dělala státnice, tak nejsem až tak mimo :D - no ale díky za podrobný výklad :D - a samozřejmě souhlasím s tím, že je důležité nespoléhat na to, "že se stát postará"

Tady jsem okopírovala tvůj bod TŘI. Promin, ale tohle není diskuse. Jestli je to tvůj obor, tak napiš věcné argumenty, budu ráda. Psala jsi mi ironicky, že se mnou ráda podiskutuješ na nějaké serveru pro seniory nebo jak to bylo a až mi tvoje tři děti budou přispívat na důchod. Já jsem ti věcně napsala, proč s tebou nesouhlasím a ty mi odepíšeš, že z toho máš státnice a nejsi mimo. A kde je diskuse ?

Díky za to, že mi přiješ nadhled, já bych ti zase popřála více se zamyslet nad tím, než něco napíšeš a naučit se diskutovat.
Ráda podiskutuji, ale z tohohle diskuse nekouká.
Tak ahoj







Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.