| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

smekám. Moc hezky se mi četly vaše články, umíte krásně vyjádřit přesně to, co i já cítím a z čeho mám obavy.Vaše příspěvky mě uklidnily.Já mám děti od sebe rok a 3/4. Když byl malý sám, chodili jsme 2krát týdně do dětského centra, zacvičit si do Sokola, plavat. Jako učitelka jsem přesně věděla, na co a k čemu je to dobré z hlediska vývojové psychologie, rozvoje jemné a hrubé motoriky(prostě diagnóza:-() a řešila jsem spoustu blbostí. Když je teď malé půl roku a zatím nikam moc nemůžeme (taťku máme věčně v práci),dost na jednu stranu řeším, že Jiříka o něco ochuzuju, že se mu nemůžu věnovat jako dřív. Na druhou stranu ale fakt cítím, že je to dobře-tolik ho nepozoruju, naučil se vyhrát si i sám a přišla jsem na to, spousta věcí u dětí přijde sama, aniž by je to člověk nějak zvlášť učil a lámal přes koleno. Mít 2 děti je pro mě oddych-prostě neřeším:-))A až Eliška trošku povyroste, už se těším,jak si všechno vynahradíme-začneme znovu chodit "mezi lidi" a užívat si společně. A když pozoruju Jiříka, jak se k Elišce přitulí, nechá se od ní tahat za vlasy a malá se chechtá, vím, že jsme udělali moc dobře, že je máme a hlavně -že se mají.Jednou, až budeme staří, na nás nebude Jiřík sám a to je pro něj, podle mého, dobře. Taky samozřejmě respektuji, že někdo chce mít pouze jedno dítě.Mně to ale takhle připadá hezčí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.