| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Tak jsem si tady přečetla několik názorů a nestačím se divit....Já sama mám dalších 6 sourozenců a neměnila bych.Manžel má sestru o 8 let mladší a je tím dodneška frustrován jak se cítil od jejího narození odstrčený....Máme dvě děti narozené přesně po 18 měsících od sebe...a neměnila bych!!!!I když to bylo někdy náročné,jsem ráda jak jsme to před 5,5 lety podruhé udělali.Co se kroužků týká - děti zkouší co chtějí - dcerka chodila rok na mažoretky a po roce s tím přestala,teď nastoupila do první třídy a má výběr ze 42 kroužků na škole...vybrala si další 3...Syn už rok chodí na hokej a tenis a "sám" se přihlásil ve školce do Sokola....všichni lyžujeme,jezdíme na kole,bruslíme....a nevyměnili bychom tyto společné aktivity za nic na světě.Dcerky spolužák a spolužačka mají rodiče v mém věku a očekávají narození druhého dítěte....a začínají se taky objevovat první reakce (negativní) od těchto jejich 7-letých "jedináčku"....nezávidím jim to až budou řešit,proč teď na kole nikam nepojedou protože mají mimino,proč nepojedou na výlet....atd.Ve svém okolí mám případ kdy se taky rozhodli pro jedno dítko a ono jim zemřelo....smutné,ale druhé se jim jaksi už nepovedlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.