| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Pavlí díky za příspěvek. Rozumím ti a nechci se tě dotknout, mě jen napadlo, co kdybys ty chtěla druhé dítě a partner ne, jak bys to vnímala ? Samozřejmě, že když on se dítěti tolik nevěnuje a bylo by druhé dítě jen na tobě, asi bys měla mít "větší hlasovací právo", ale co kdyby (jen nápad, né že to tak u vás je), on by chtěl víc času trávit s malou ne v práci vyděláváním peněz, chtěl by třeba zůstat na mateřské... a chtěl druhé dítě a ty ne.
Víš, já jsem si jen představila, kdyby si tu nějaká maminka postěžovala, že chce druhé dítě a manžel jen jedno, sice se mu naplno manžel věnuje, je skvělý otec, to nemůže říct, že ne, ale ona by ráda dvě děti a pro své dítě sourozence. Jak bychom se tady na severu na toho tatínka možná "sesypali".
Jestli by si ta maminka nemyslela, že by se tatínek měl místo tak moc naplno věnovat jednomu dítěti, podělit svou péči mezi dvě děti.
Nezlob se na mě za tento příspěvek.

Jo a samořejmě vnímám, že tu v rozhodování hraje roli i zdraví a věk, to jsou podstatné věci. To co jsem napsala, byl jen nápad-druhý pohled.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.