| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jedináček

Ne, mě opravdu nepřesvědčíte, že za peníze si vždycky koupíte kvalitu. Dcera je na státním gypmlu, kde se rozhodně nedělali SCIO, ale právě náročné psychologické testy, mimo jiného. Jazyky mají i s rodilými mluvčími, jezdí do zahraničí, chodí např. do kin výhradně na cizojazyčné filmy.
Školy, o kterých mluvíte, kde je školné 280 tisíc, rozhodně nejsou běžně dostupné, ovšem školné 20-40 tisíc ročně, je dostupné TÉMĚŘ pro každého a právě na těchto školách se nachází hodně málo inteligentních děti bohatých rodičů, o tomto mě fakt nikto nepřesvědčí, i kdyby mě tu napadal, jak dlouho chtěl.
Někomu se asi nedá zase vysvětlit, že za prachy si nekoupíš IQ. O čem značí už jenom to, jak mě někdo poučuje o tom, se píše jedno slovíčko. Tak nezapomeň zase najít nějakou chybku!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.