| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Malý zázrak

Ano, vřele souhlasím s Marcelou. Do tří let jsou děti velmi úzce navázány na toho, s kým jsou nejvíce, ty citlivější i na více lidí. Občas něco řeknou a my tomu nevěnujeme pozornost a přitom by to mohlo být pro nás velmi poučné. Upřímně - já sama jsem se chystala na podobné téma napsat článek. Mám dcerku teď čtyřletou,a zhruba kolem těch dvou let jsem taky byla svědkem několika "zázraků". Holčička je hodně nedonošená (30 tt), ale rozhodně s ní o tom nikdo nemluvil. Jednou si tak sedí a najednou povídá : "Mami, já jsem se narodila, protože už jsem chtěla být s vámi. A ty jsi říkala: ještě tam buď!" Zírala jsem na ni jako na zjevení, protože mým nejvroucnějším přáním během porodu opravdu bylo - ještě tam buď. Druhé těhotenství jsem se jí chystala říct, až bude nějaké bříško patrné. Ovšem už v době, kdy jsem o tom věděla jen já s manželem a rozhodně jsme o tom před ní nemluvili, zase povídá: "Mami, my máme miminko." Já na to: "Jo, a kde?" Beze slova ukázala na moje ploché břicho. To, že celé těhotenství byla skálopevně přesvědčená, že to bude kluk a byl, to ani nemusím dodávat. Takovýchto podobných příhod mám ještě několik. Určitě jste si všimli se svými dětmi, že třeba myslíte na nějakou písničku (nebroukáte si ji!) a najednou ji dítě začne zpívat... No, našemu synkovi je rok a už se těším, až začne mluvit, co se zase dozvím!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.