| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Krnově s dulou

Vítku, tak jsem si při čtení článku o tvém prožívání porodu Jany vzpomněla na svůj první porod před 21 lety. Ponechána ve vykachlíkované místnosti sama, ranní vaječinovou snídani můj žaludek při stazích vyhodil do umyvadla (jsem se před odjezdem najedla, protože jsem se obávala, že budu mít hlad :-)))), zmatek a trochu vyděšená, cože se to se mnou děje, bolest, která nejde zastavit... jak bych v tu chvíli byla ráda, kdyby se mnou byl manžel, třeba mně jen držel za ruku a sem tam prohodil milé slovo...místo toho jsem v "hekárně"zůstala sama jen s pokyny zdravotní sestry, krystýr, toaleta, sprcha... V tu chvíli mi pomohlo vědomí, že i když jsem sama, sama nejsem. Že je vše v pořádku...že je se mnou Bůh. Jinak se obávám, že bych docela propadla panice.
Nevím, jestli bych snesla tolik pozornosti během porodu, jakou jste dávali s Pavlou Janě? To nevím. Ale určitě je fajn, že se lecos v oblasti porodnictví změnilo.
Tak si hezky užijte rodičovství a nebojte se, i když se budete snažit být těmi nejlepšími rodiči, nevyhnete se chybám, ale nejste na to sami. Ten, kdo dal Andrejkovi život, je tím, komu na něm nejvíce a nesobecky záleží. Nespoléhejte se jen na sebe, důvěřujte Bohu. Pa. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.