| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Krnově s dulou

Já teda nějak nerozumím tomu, co na tom porodu bylo alternativního nebo přirozeného. Když jsem si článek přečetla, tak jsem to ani nepochopila, čím se porod lišil od jiných, až v diskusi se o tom psalo. Můj porod tedy probíhal velmi podobně, včetně účasti manžela (ale ten se tedy tak nerozplýval, přesto byl úžasný a s ním jsem se cílila v bezpečí). Byla tam PA, která byla bezvadná, milá a vstřícná, radila nám co a jak a těsně než první dvojče "vykouklo na svět", zavolala doktora, asi "kdyby něco". Trošku problém nastal, když druhé dvojče nespěchalo ven, ale zvládli jsme to dobře, bez císaře i bez léků a na porod mám pěkné vzpomínky. (Tu bolest a nepříjemno už jsem zapomněla.) Pravda, měla jsem monitor na obě srdíčka i na stahy během porodu, ale to přikládám tomu, že to byla dvojčata, protože vedle rodící maminka monitor neměla. Tak to byl, myslím, jediný rozdíl od popisovaného. Nebo to, že tam neměli doktora? Ale ten by určitě k Janičce a Víťovi taky přilítnul, kdyby se cokoli zkomplikovalo, proto byli v porodnici a neriskovali porod doma, ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.