| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chystáte se rodit v zahraničí?

Tady se testy na geneticke vady nedelaji, delaji se bezne testy na zloutenku, prave i na toho streptokoka apod. Kycle se tu vysetruji pohmatem, na pozadani doktor doporuci kliniku, kde se ty vysetreni na kycle delaji podrobneji. Leky se tu vydavaji presne napocitane...ne cela krabicka, ze se pak zbytek vyhazuje (malokdo to vraci do lekarny ze) a je k tomu papir, kde je napsane na co ten lek je, co zpusobuje, ceho se ma clovek vyvarovat apod. jakykoli dotaz je privetive zodpovezen.
Rodila jsem na malem meste, takze jsem nemela moznost jakehokoli alternativniho porodu, ale i tak mi prisel cely porod velice soukromy a prijemny. Mela jsem k dispozici jeden pokoj pro sebe a manzela, televizi i CD prehravac, takovou houpaci sedacku, ta byla super, sestricka mi celou dobu masirovala kriz, porodni sal...byl pro jednu rodicku, rodilo se skoro v sede, bez epiduralu, ktery se da ale vyzadat, ja jsem si nechala vysvetlit vsechna pro a proti a rozhodla se bez. Zadne holeni ani klistyr, nedela se tu z toho zadna veda. Naprosto se vychazi mamince vstric. Detatko mi teda po porodu dali pochovat a pak ho odnesli ocistit a zvazit a tak a dali ho tatinkovi do naruce pak mne k prsu. Je fakt, ze co mi teda vadilo (a to je tim, ze jsem rodila na malem meste, v Tokyu a tak, to neni) ze se chodilo kojit danou dobu prvni 4. dny a vsechny matky se tam sesly a kojily spolu, to je dost stresove....nektere mamy maji samozrejme problemy, jinym to jde samo ze.
Mne tu ta prevence neprijde zas tak jina nez v CR i ty nemocnice jsou podobne....jen ten pristup doktoru a sestricek je jiny. Jsou tu moc mili. No a take se tu za vse poradne plati;-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.