| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čekání na čápa

... tak jsem si přečetla poctivě článek i kompletně celou diskuzi ... Já jsem teď v té protivné fázi - "čekání". Po dva a půl letech snažení (hormony, laparoskopie, Mojžíšová, kyselina listová, různé "zaručené" polohy ...) jsme dospěli k rozhodnutí jít do Centra reprodukční medicíny do Zlína. Tam mi zjistili borelie (před 12ti lety jsem s boreliozou ležela dva týdny na infekčním) a protilátky proti kardiolipinu ("polopatě" to znamená, že i když zárodek vznikne, můj imunitní systém ho zničí ...). Takže doporučena "léčba" Prednisonem, píchání hormonů na "superovulaci" a IUI - inseminace. Při ní, nebo přesněji řečeno - těsně před ní se zjistilo, že partnerův spermiogram není nic moc ... Vpodstatě by to moc vadit nemuselo, stejně se vybírají jen ty nejlepší kousky. Jinak partnerovi dělal můj gynekolog spermiogram hned na začátku našeho snažení - no, asi po prvním půlroce - a říkal, že je velmi dobrý ...
Takže teď budu dva týdny čekat, jestli se nám něco "urodí", nebo jestli to bude zatím nejdražší menstuace v mém životě ... Doufám, že ne, že z toho bude nádherný Vánoční dárek pro celou rodinu!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.