| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

Dobrý den.Souhlasím s Jajkou,jenže přece musím připomenout,že byl od roku 2007 schválen,že ženy co budou s dítětem i do čtyř let jeho věku budou dostávat těch 7600.Takže celé čtyři roky tuto částku by pobíraly.A teď co se změnilo vedení stran,od tří let do čtyř let dítěte budou pobírat 3800.také se řadím mezi tuto skupinu,musela jsem si vyběhat školku,kde mi dítě na čtyři hodiny vezmou,naštěstí mi přisli vstříc,ale dítě jsem měla už do školky nahlášené minulý rok,jinak pochybuji,že by mi ho někde vzali.A i zaměstnavatel mi vyhověl a pokud to dobře dopadne nastoupím na zkrácenou prac. dobu.Jenže tak to bohužel všude není.Je pravda,že v jiných zemích tomu tak není,a ženy tak dlouho příspěvek nepobírají.Jenže mají jiné výhody.Možnost jeslí,školek,chův a mnohem vyšší platy,aby si případnou chůvu mohli dovolit.A to platí i u nás.Bydlím na Moravě a zde se potýkáme s opravdu nízkými platy,dojíždět s malým dítětem nelze a hlídání prarodičů není možné,tak jak dál?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.