| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

Tak to já tedy souhlasit nemůžu. Lékařskou péči zajištuje stát? No jak se to vezme. Všichni platíme ze svých platů nemalé částky na zdravotní připojištění takže nevidím důvod proč bych si lékaře měla pak ještě platit zvášt. Paralen si kupuju bez receptu, stejně tak jako cokoliv co zrovna potřebuju a nechodím se vším k obvoďákovi ať mi to napíše. A že vysokou školu někdo studuje z vlastního zájmu? No taky jak se to vezme. Pokud budeme mít všichni sotva vychozenou základku tak nevím jak to tady za chvíli bude vypadat a doplatíme na to zase všichni!! Jak jsem psala včera. Já jsem se systémem který tu je vcelku spokojená. Je škoda že nejsou dořešeny poloviční úvazky, to by nejvíc pomohlo. Ale dávky už bych rozhodně nezvyšovala!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.