| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

No, ja brala na syna take jen 3500 a v roce a pul jeho veku jsem byla nucena nastoupit do prace, jelikoz mam zajimavou praci a o misto jsem nechtela prijit, navic jsem chronicky nenocna, beru hodne leku (take nejsou zadarmo) ale myslim si, ze kdyz neni zbyti a penize nejsou, je povinnost rodicu, kteri si deti poridili (vetsinou z vlastni vule) jim zajistit obzivu. nemeloi by to byt na statu! Myslim, ze stat by mel materskou vubec vyplacet maxialne do 2 let ( a souhlasim, ze prvni rok vyssi, druhy o trosku nizsi, nebo stejnou) a treti a ctvrty rok by mel matce pouze platit zdravotni pojistku a zajistit moznost navratu do prace, ale peize by mela mit povinnost vydelat matka a otec. Ostatne je spousta zemi kde neni vyplacena podpora zadna a to od narozeni!!!! Nicmene souhlasim s tiám, ze by mel stat investovat vice penez do predskolnich zarizeni aby na 3 lete deti nebyla jedna ucitelka na 25 deti a aby se jim mohli dostatecne venovat. Navic by mel stat motivovat zamestnavatele aby nabizeli mista na castecny uvazek matkam deti do 10-ti let (nebo nejak kolem) a naopak matky by simely povinnost tatoveto zamestnani prave pred planovanym tehotenstvim vybirat (jedno z kriterii). Nicmene co pisu vyse je vse jen navrh a moje vize, zatim ale dekuji bohu ze mame tak vysoke prip´davky a tak dlouho muzeme byt v CR s detmi doma! Moc bych to neresila....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.