| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

Snažila jsem se přelouskat celou diskuzi. Rozhodně jsem zastáncem toho, že žena na RD by měla být ohodnocena již proto, že je to práce k nezaplacení. Je to nová generace voličů, pracujících a vydělávajích na tento stát. Také společnost se odvíjí od výchovy jednotlivce. Tak si myslím, že by stát měl podporovat porodnost, protože stát bez dětí je mrtvý stát a ekonomika důchodového pojištění jen trapný vtip.
Víme, že i nyní poskytovaný RP je směšný a stále nechápu jak na tuto částku kdo přišel. Dále stále není odstraněn cejch matky s dítětem při hledání práce a být matkou na RD 4 roky je projev líné ženy bez ambicí.
Sama jsem maminkou a rozhodně jsem smířena s RP cca 7600,- a nestěžuji si, že nevyjdu,(i když můj rozpočet se mi snížil cca o 20tis.) sama se starám o vedlejší příjem a zároveň se snažím, abychom naši malou vychovali co nejlépe a věnovali se jí co nejvíce a věřte není to žádná sranda. Jen bych si přála, aby tato práce byla lépe hodnocena celou naší společností, zákonodárci počínaje. Stále si totiž myslím, že by žena měla mít čas, prostor a peníze na to, aby se mohla 100% věnovat tomu novému človíčkovi a né ho strkat po školkách, hlídáních nebo ho posadit před TV, protože si musíte přivydělat, aby jste to, co je smyslem života na této planetě, mohla zažít a prožít alespoň trochu důstojně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.