| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

Já nemám chlapa, jsem rozvedená, ale mateřství jsem si vybrala dobrovolně. Není to pro mě práce!! Makám za minimální mzdu 8, někdy 9 hodin denně. Příjdu domů a starám se o dítě tak jak ty. Třikrát týdně treninky, kdy se dostanu domů kolem sedmé. Úklid, úkoly a jiné povinnosti musím zvládat po pracovní době. Jakých 11 hodin práce denně je mateřství? To je k smíchu! Ale na rozdíl od tebe to beru jako samozřejmost. Rozvedla jsem se, když bylo synovi 2,5 roku. Ve třech šel do školky a já do práce. Jde jen o to, jak se k tomu postavíš. Já jsem si totiž nepořizovala dítě pro stát, aby měl kdo platit daně, ale proto, že jsem ho chtěla. A mimochodem nemusí se ti to líbit, ale já souhlasím s tím, že tenhle stát je víc než štědrý v sociálních dávkách. Moje sestra žije v německu. Momentálně má 17-ti měsíční dítě a o výhodách, které tady máme pro matky my si může nechat jen zdát. Kamarádka, co bude rodit za půl roku v Anglii bude mít mateřskou mám pocit půl roku, co říkala a dost. A taky se tam rodí děti až na tu výjimku, že tam rodiče neshazují svou zodpovědnost na stát. Tady se každý druhý ohání tím, že vychovává nové poplatníky, tak ať se stát stará.. Fuj!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.