| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

Holky píšete tu, že pokud byla maminka řádně zaměstnána na dobu neurčitou, tak si může vybrat tři roky a 7600 je dostačujících. A druhý příspěvek - že na tom nechcete být stejně jako nějaké socky - ale vždyť tak to vůbec není. Já znám spoustu maminek, které prostě dostávaly pracovní smlouvu na dobu určitou a nemohly si říct, "dejte mi to na dobu neurčitou". pracovala jsem ve firmě, kde třeba pracovali lidé deset let a rok co rok jim pordlužovali smlouvu. A právě tyhle maminky si nemůžou vybírat, jak dlouhu budou doma. Protože jim prostě skončil pracovní poměr a ony neměly nárok na PPM.
Jen jsem chtěla reagovat, že si každý nemůže vybrat tři roky a není to jeho chyba.
Vím, že spousta maminek namítne, že ony taky dřív braly nízkou mateřskou, jenže už neříkáte, že se vám třeba nežilo zrovna dobře, zvlášť, když manžel nevydělával velké peníze. a proč teda říkat, když já jsem měla málo, tak můžete mít taky. Od těch let se životní úroveň přece jen zvýšila a zvýšily se i ceny a to nejen ceny potravin, ale i energie a tak. Věcí,které prostě k životu potřebujeme.
Myslím si, že pokud rozfázovali takhle délku a výši mateřské dovolené, měly by mít všechny maminky stejnou možnost se rozhodnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.