| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

Milá Kimmy, myslím, že iluzemi netrpím. Na to mít dítě jsem si samozřejmě vydělat musela, jinak to ani v dnešní době nejde, protože to stojí peníze a jak jsem již napsala ty ti nikdo nedá. Nevím jakou představu podpory porodnosti máš ty, ale já jsem jí v tom článku vyjádřila jasně. RP je příspěvěk rodiči na výchovu dítěte, myslím si, že buď se má něco dělat pořádně nebo vůbec ne. Je nad slunce jasnější, že opírat se při rozhodnutí mít dítě o RP od státu je holé bláznovství v tom se asi shodneme, ale já znám ač jsem s Prahy, kde si myslím je práce dost a platy celkem slušný i lidi z vesnic s měst, kde otec přinese domů, když je dobrej 10tis., nebo není práce i pro mladý lidi, víme kolik stojí byty a málokdo nemá hypotéku atd. ...škoda slov. Podle tvé teorie by polovina lidé neměla nebo nemohla mít děti, protože si na ně nenašetřila. Jo ono je to vlastně teď takhle moderní všude, nenašetřila si na dobrou péči u lékaře máš smůlu, nešetříš si na důchod, dítě ti na školu...Ono totiž nikdy dopředu nevíš co se stane a nepřeju ti,aby si někdy nemusela řešit to, že se ty nebo tvůj muž octnete bez práce nebo dokonce v invalidním důchodu. Zdravím z heslem Šetři a můžeš mít děti!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.