| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Názor: Jak nejlépe pomoci rodinám s dětmi

Tak já Ti teda řeknu jak se žilo. St.syn (r.nanrození 1991) mateřská 2500,- (omlouvám se jestli to není přesné je to fakt už dávno), celoplošné přídavky na dítě 220,-Kč, manžel ještě tři roky VŠ tedy musíme přičíst přídavky i na něj + 220,- Kč. Podpora od úřadu 960,- Kč po vyplnění formuláře, kde se uvádělo jestli náhodou nepěstujeme zeleninu a neprodáváme ji, jestli mám nějaké zlato apod. Podotýkám, že některý měsíc žádná podpora nepřišla, protože prostě se nějak stalo, že úřednice zapoměla. O prázdninách podpora nebyla, manžel vždy celé prázdniny pracoval na brigádách tak nebyl nárok. Nežilo se vůbec snadno, ale zvládli jsme to bez fňukání. Jestli píšeš, že je všechno dražší, tak věř mi, že v té době byly mnohem nižší platy. Já nastupovala jako účetní 4600,- a to se psal rok 1994 a manžel jako absolvent VŠ měl plat dokonce o něco nižší. Tento argument o zdražování je fakt velice vedle tak ho prosím už neuvádějte je to ubohé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.