1. Dala 3 výměry rodičáku, 3 je víc než jeden, je to tedy volba, jak některé nadšeně vykřikují, protože v obecném významu to volbu zaručuje. Málokdo překoná stereotyp myšlení v tom, že by mohl říct, že výběr ze 3 není volba.
Co na tom, že je to volba jen pro někoho.
2. Dala možnost maximální volby bohatým (bez ohledu na to jestli jsou bohaté právě ten 1 rok, co potřebují, v kontrastu s někým, kdo 17 let odvádí do státního rozpočtu, ale na potřebném denním vyměřovacím základu má o 3,50 méně), když má někdo více peněz nebo práv, tak ho ostatní v myšlenkách stereotypně považují za vyvoleného a chtějí se mu podobat. Zároveň ho tedy trochu nenávidí, nicméně ho nezabijí:) , ale půjdou s ním soutěžit.:) Staletý stereotyp myšlení, díky němuž šlo lidstvo někdy dopředu a někdy se vraždilo navzájem.
3. Dala možnost mít rychleji peníze za předpokladu, že ledva si kojenec odkrkne, matka vyrazí do práce. Stereotypně se domníváme, že mít 11 400 je víc než 7 600, ačkoliv to tu Sylvie mnohokrát vynásobila, inflaci tedy nezohledňovala. A jestliže si stereotypně myslíme, že 11 je víc než 7, nastává veselá éra cvičených opiček ve školkách, takzvaně seberealizovaných matek a růstu ekonomiky za účelem pořizování pitomostí.
Vivat stereotyp.
Předchozí