| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vánoce s maminkou

Karen,
máš pravdu v tom, že kromě Macešky, kterou znám pouze virtuálně, znám jen pár PP rodin, mezi nimiž jsou jak ti pěstouni, kteří do "toho" šli s úžasnými úmysly, tak bohužel i ti druzí. Ale je pravda, že dětem bude i u těch druhých asi lépe, než v DD...
Že si pěstouni nemohou ke své odměně přivydělat, je stejně nespravedlivé, jako když si dříve nemohli "klasičtí" rodiče přivydělat k rodičovské...To se už naštěstí změnilo, tak třeba se to poštětsí i vám! Stát asi počítá s tím, co jsi psala ty, že je to služba na 24 hodin, 365 dní v týdnu...a nebere v potaz, že i pěstouni by si potřebovali od dětí "odpočinout" a věnovat se také sami sobě, svým zájmům, povolání...To je opravdu v zákoně špatně zakotveno, plně souhlasím!
Trošku jsem se usmívala nad tím, jak popisuješ, že svou odměnu dáváš do rodinného rozpočtu a uvádíš příklady z jiných profesí...V našem státě je PP bráno tak nějak zvláštně, aspoň to tak cítím, jako něco mezi rodinou a zaměstnáním...Třeba se vše změní, až bude uzákoněna profesionální PP (teda jestli už není:-). Ale o tom víš ty zajisté více než já:-)
Karen, chápu, že ty jsi nastartovaná na všechny, kdo se nějakým způsobem "obují" do PP. Já stejně tak reaguji na lidi, kteří se dívají skrz prsty na děti jiného etnika. Ani kolirát nedočtu do konce a už mi letí tlak, protože jsem se s pár exoty už setkala...Takže promiň, jestli ti můj příspěvek zvedl hodnoty TK:-)
Nemám ve zvyku se tu dohadovat, to mi pak to ranní či odpolední kafíčko ani moc nechutná! Takže zakopejme válečnou sekyru a hezký adventní čas!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.